.:   Prodej, projekce chladících a mrazících technologií

Šokové zmrazovače
Pro odborníky máme v nabídce šokové zmrazovače v různých modelových řadách a značkách. Technologie pro rychlé zchlazování Vašich výrobků je nedílnou součástí každé kuchyně. Máte-li zájem o tuto technologii kontaktujte naše odborníky - rádi Vám poradíme s výběrem.

Máte zájem o nějaký šoker? Přesměrujeme Vás do našeho eShopu.Chladící systémy a nábytek pro prodejny
Specializujeme se na vybavení prodejen s potravinami. Naše portfolio chladících přístěnných vitrín je rozsáhlé, takže dokážeme realizovat řešení od malé čerpací stanice až po velé potravinové prodejny. Klademe důraz na kvalitní zpracování výrobků a premiové servisní služby, které jsou v tomto segmentu nedílnou součástí. Informujte se u našich specialistů.
Chladící a mrazící technologie pro profíky v gastronomii
Seskupujeme přední světové jedničky ve výrobě chladících technologií pro segment gastronomie. Disponujeme velkými zkušenostmi v dané oblasti, takže dokážeme vždy navrhnout řešení přímo na míru pro Váš daný provoz. Klademe důraz na kvalitní zpracování každého výrobku a hlavně kvalitní servis, který je základem naší pevné spolupráce. Potřebujete řešit chlazení, nebo mražení v provoze? Obraťte se na nás.

Máte zájem o nějaké zařízení? Přesměrujeme Vás do našeho eShopu.


Profesionální chlazení pro cukráře
Díky našemu širokému portfoliu značek od běžného chlazení až po rozsáhlé systému můžeme nabídnout pro mistry cukráře ty nejlepší chladící a mrazící technologie od zpracování, uchování až samotnou prezentaci. Pomůžeme Vám s návrhem řešení ušitým na míru Vašim potřebám.

Máte zájem o nějaké zařízení? Přesměrujeme Vás do našeho eShopu.


Výrobníky ledu, drtě a šupin
Nejstarší divize naší společnosti, která disponuje velkými zkušenostmi v oblasti výroby ledu, drtě a šupin pro gastronomické, zdravotnické a průmyslové účely. Provádíme prodej a servis všech značek profesionálních technologií.

Máte zájem o výrobník ledu? Přesměrujeme Vás do našeho eShopu.David Kuře-FRIGOPRO®
Svitavská 917/17 Brno-Husovice
Tel.: +420 736 764 431, info@frigopro.cz
Copyright 2024 © FRIGOPRO®