.:   Servis chlazení - premiový servis FRIGOPRO®

Servis klimatizačních technologií
Provádíme odborný servis, prodej a montáž klimatizačních zařízení pro komerční a soukromé účely. Zároveň nabízíme projekci a montáž vzduchotechnických celků pro přívod a odvod vzduchu.Frigopro® pohotovostní servisní vozidla
Naše pohotovostní vozidla pro zásah u zákazníka jsou plně vybavena. Servis je nedílnou součástí ve spojení s našemi značkami o které se staráme u našich zákazníků a vyžadují kvalitní diagnostické, montážní a servisní náčiní.


Premiový servis chladících a mrazících technologií
Náš team techniků každý den pečuje o stovky zařízení, aby byly funkční, čisté a pravidelně servisované. Tyto zásady jsou nezbytné pro jejich správnou funkčnost. Dbáme na každý detail a čistotu každého technologického řešení, abychom předcházeli nečekaným závadám, které bývají nákladné.


Skladové náhradní díly pro Vaše technologie
Disponujeme vlastním skladem náhradních dílů pro průmyslové technologie. Díky tomuto můžeme nabídnout pružnou reakci při servisním zásahu a zkrátíme interval servisní činnosti a dalším výjezdům v případě objednávek náhradních dílů.


Informace pro klienty:

Platný ceník servisních služeb pro rok 2024/2025

Portfolio služeb společnosti Frigopro®

*Všechny naše servisní služby se řídí platným servisním ceníkem a obchodními podmínkami Frigopro®
*Všechny naše servisní úkony jsou účtovány klientovi v hotovosti po dokočení zakázky, pokud není u klienta platná rámcová servisní smlouva.David Kuře-FRIGOPRO®
Svitavská 917/17 Brno-Husovice
Tel.: +420 736 764 431, info@frigopro.cz
Copyright 2024 © FRIGOPRO®